Jesteś tutaj: Żona Psycholog Top 5 książek lifestylowych 2019 by Coach Agnes

Top 5 książek lifestylowych 2019 by Coach Agnes

Hej hej,

Jak po weekendzie? Cieszycie się, że już poniedziałek? No dobra, wiem, że to było głupie pytanie. 

Czy można sobie uprzyjemnić początek tygodnia? 

Ależ oczywiście! A najlepiej zatapiając się w świat ktorejś z polecanych książek lifestylowych. 

Sama nie jestem pewna czy jestem fanką takiej literatury, ale wiem jedno, inne punkty widzenia napisany prostym językiem i opatrzony pięknymi ilustracjami/zdjęciami jest lekką lekturą, która może uprzyjemnić każdy dzień, nawet poniedziałek :).

A oto kilka pozycji książkowych, które polecam przeczytać w ramach rozrywki:

1. Żyć jak kot! Czyli jak nauczyć się odpuszczać, skupić się na tym, co najważniejsze i zadbać o swoje szczęście.

Jestem miłośniczką kotów, o czym już pewnie każdy wie. Także książka, której tytuł nawiązuje do przedstawicieli tegoż pięknego gatunku nie mogła ujść mojej uwadze.

 

   "Żyć jak kot" brzmi ciekawie, prawda? Czasami sama chciałabym być moim kotem.  To naprawdę lekki, dowcipny poradnik o tym, w jakiś sposób można poprawić sobie komfort życia naśladując właśnie kota.                                                                             

 

 A wiecie co jest najlepsze?! Hmmm to działa!

 

2. Pełnia twoich możliwości. Jak dać z siebie wszystko, osiągnąć cel i uniknąć wypalenia

Ciekawa książka dotycząca zasad, którymi powinniśmy się kierować, jeśli chcemy stale osiągać świetne wyniki w wybranej dziedzinie. Poruszane są w niej bardzo ważne tematy min. o pogoni za szczęściem i satysfakcją, wypaleniu i frustracji. Dowiemy się z tej książki jak gospodarować energią i na co zwrócić uwagę żeby wieść satysfakcjonujące życie. 

3. Bądź pewna siebie

 

Świeżo wydana książka lifestylowa, autorstwa Joanny Godeckiej.

Warto przeczytać ponieważ najprościej mówiąc w książce opisane jest jak nasze myśli kształtują nasze relacje z otoczeniem. W jaki sposób, to co o sobie myślimy, przekłada się na nasze otoczenie, relacje, prace itd.

4.Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem

Dość ciekawa książka dla wszystkich, którzy chcą zarządzać czasem w sposób jak najbardziej efektywny. Po jej przeczytaniu będziesz mieć sporo do myślenia, a przy odrobinie szczeście być może zmienisz swoje stare nawyki.

 5. Luz. I tak nie będę idealna

To lektura dla wszystkich osób (ze szczególnym uwzględnieniem kobiet), którzy chcą być sobą, bez wewnętrznego głosu krytyka oraz które chcą poznać sposoby na osiągnięcie zadowolenia z siebie oraz chcą uwolnić się od zamaratwiania się opiniami innych ludzi. To naprawdę książką o budowaniu poczucia własnej wartości.

 

Powyżej znajdziecie listę 5 książek, które polecam. Do każdej porponowanej przeze mnie książki dołączony jest link przekierowujący do sklepu, gdzie można je nabyć. Znajdziecie w nich kilka inspiracji i być może motywatorów do zmiany. Jeśli nie to przynajmniej będziecie mogły się pochwalić miłą, lekką lekturą.

A Wy jakie książki lifestylowe polecacie?

 

Coach Agnes