Jesteś tutaj: Żona Psycholog Warszawa, kawa i torebka od Michaela Korsa

Warszawa, kawa i torebka od Michaela Korsa

Sobota rano. Piękna pogoda, wiosenna aura i wypad do Warszawy.

Od czasu do czasu każdy z nas potrzebuje wolnego od... Od życia.

Dla mnie miniona sobota właśnie taka była. Było to moje odreagowanie, odstresowanie, relax połączony z przyjaciółką i szaleństwem zakupowym.

Czy Wy też tak macie? Robicie sobie wolne od wszystkiego?

Ja sama całkiem niedawno uświadomiłam sobie jak wiele stresu noszę na sobie każdego dnia. Było to dla mnie przytłaczające, męczące i ciągnące w dół. Zaczęłam się zastanawiać nad tym dlaczeg0o tak się dzieje oraz kogo i co do siebie przyciągam. Zdalam sobie sprawę z tego, że mój brak energii i motywacji wpędziły mnie w zaklęty krąg stresu z którego niejak nie mogłam wyjść. Niczym spirala stres się nakręcał. Gdy już sobie to uświadomilam to zrobilam krok do przodu i wyskoczyłam z tego męczącego koła. Żeby to zrobić potrzebowałam pozytywnej energii i dobrych ludzi. Tą osobą była właśnie moja przyjaciółka, która wtedy nieświadomie bardzo mi pomogła.

Dlatego też wypad do stolicy był dla mnie niemal błogosławieństwem. Kiedy okazało się, że moja przyjaciółka ma wolny weekend nie zastanawiałam się nawet przez chwilę. Stwierdziłam, że to będzie mój dzień na odetchnięcie i nabranie dystansu.  Pomijając doborowe towarzystwo i pozytywną energię udałam się też na zakupy. Nie od dziś wiadomo, że pieniądze szcześcia nie daja, ale zakupy już mogą ;). W moim przypadku też tak było. Zakupy z grupy luksusowych mają w sobie jakąś moc. Na mnie to zawsze działa. Tak było i tym razem, magia podziałała. Tak dobrze się domyślacie, wśród nabytych rzeczy jest min. torebka Michaela Korsa. Chociaż nie jest to moja ierwsza torebka tejże marki to i tak sprawiła mi olbrzymią radość. Każdy kto mnie zna to wie, że kocham wszystkie torebki, a te od Michaela zajmują szczególne miejsce w moim sercu. 

A wy macie odpoczynki od codzienności? Co wtedy robicie? Zakupy Wam pomagają?

Czekam na Wasze odpowiedzi. 

Coach Agnes