Jesteś tutaj: Coach Your Way - Znajdziemy Twoją drogę

Coach Your Way - Znajdziemy Twoją drogę

Hej hej,

    Znamy sie już kilka dni, co mnie bardzo bardzo cieszy :). 

Mam nadzieję, że zadomowiliście się już troszę na blogu i naszych profilach (FunPage - facebook , instagram ). Dostaję od Was prośby o dokładne określenie na czym polega moja praca, o co chodzi w naszej filozofii firmowej oraz co właściwie oferujemy na blogu i na konsultacjach.

Bardzo dziękuję za te cenne uwagi:)! Już wszystko naprawiam i mam nadzieję, że tym samym zachęcę Was tym do stałego zaglądania na naszą stronę albo odwiedzenia nas na konsultacjach. 

    Naszym hasłem przewodnim jest Coach Your Way - Znajdziemy Twoją drogę. Każdy z nas poszukuje czegoś lub kogoś w życiu. Czsto spotykam się z osobami, które szukają swojego miejsca w życiu, czy to prywatnym czy zawodowym. Nasza oferta ma stosunkowo proste przesłanie - jest to praca ze specjalistą (psychologiem, coachem), który razem z Tobą będzie pracował nad tym żeby odnaleźć to czego szukasz. To Ty określasz obszar nad którym chcesz pracować, Ty decydujesz co chcesz zmienić. My korzystając z rożnego rodzaju technik i narzędzi coachingowych i psychologicznych oraz z treningu mentalnego zrobimy wszystko żebyś odnalazł to po co przyszedłeś i wyszedł od nas zadowolony. Czasem to wymaga kilku sesji, ale uważamy, że zawsze można coś zmienić, trzeba tylko chcieć  :).

Co do bloga to będziemy zamieszczać tutaj  informacje, wskazówki, poradzy natury psychologiczne, coachingowej. Będzie o radzeniu sobie ze stresem, o motywacji, relaksacji. Mam w ofercie również sesje online (skype i doradztwo mailowe). Będą takżę luźne lifestylowe w zakładce "Żona psycholog" . Jeśli chcecie o czymś konkretnym przeczytać to dajcie znać :). 

    Mam nadzieję, że trochę Wam rozjaśniłam na czym polega nasza praca i  o czym jest właściwie ten blog :). Oczywiście jeśli macie jakieś pytania czy wątpliwości to zapraszam do kontaktu. Chętnie rozwinę ten temat. Oczywiście zapraszam również do współpracy i zaglądania na bloga

Coach Agnes