Jesteś tutaj: O mnie

O mnie

 

Miło mi, że jesteś na tej stronie. Zatem poznajmy się...

        Jestem Coach Agnes. Tak, dobrze się domyślacie mam na imię Agnieszka. 

Oczywiście posiadam także nazwisko :)... Całość to Agnieszka Świerczyńska - Grabska czyli potocznie Coach Agnes.

Z wykształcenia i zawodu oraz przede wszystkim z zamiłowania jestem psychologiem. Posiadam specjalizacje z psychologii społecznej, komunikacji społecznej, interwencji kryzysowej oraz psychologii sportu. Poza pisaniem bloga, zawodowo zajmuję się przede wszytkim psychologią sportu i treningiem mentalnym. A od jakiegoś czasu trudzę się również coachingiem i szkoleniami. Posiadam doświadczenie, tak terepeutyczne, coachingowe jaki i dydaktyczno-szkoleniowe. 

 Praca z drugim człowiekiem pasjonowała mnie od zawsze. Stąd zrodził się pomył na takie, a inne studia i taką ścieżkę zawodową. Prowadzę własny (autorski) biznes - Coach Your Way by Coach Agnes. Misją i celem firmy jest znalezienie odpowiedzi na Twoje pytania i pomoc w osiągnieciu celu do którego dążysz. Pod tą samą nazwą piszę tego bloga. 

Coach Your Way to nie tylko chwytliwa nazwa, ale nazwa marki z autorskim programem pracy z osobami, które czują potrzebę zmiany. Pomagam innym znaleźć radość i szczeście w życiu. Jako psycholog i coach pracuję z osobami, które poszukują własnej ścieżki życiowej i zawodowej, chcą coś zmienić w swoim życiu tylko jeszce! nie wiedzą jak się za to zabrać. Wspólnie ustalamy czas i cele pracy. W pracy najważniejszy jest dla mnie komfort klienta, tak w gabinecie jak i na sali szkoleniowej.  Wierzę w powodzenie każdej zmiany i realizację każdego celu u każdego klienta. Jest tylko jeden warunek trzeba chcieć. 

Prowadzę także szkolenia i coaching firmowy. Wszystko w oparciu o metodę Coach Your Way by Coach Agnes.